| Povprečne hranilne vrednosti | na 100g/ml |
|---|---|
| Energijska vrednost kJ/kcal | 335/80 |
| Maščobe | 0 g |
| Od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 2,6 g |
| Od tega sladkorji | 1,46 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
Grožđe, koncetrirani mošt, kalijev sorbat( E202), karboksimetil-celuloza (E466), kalijev metabisulfit (E224), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Vinarstvo
Vina Belje
Vinogorje
Baranja
Vinska sorta
pinot crni, pinot sivi, frankovka, cabernet sauvignon, merlot
Sladkorji
Poluslatko vino
Alkohol
12,5%Vol.
Prostornina
0,75L