| Nutritivne vrijednosti | na 100g/ml |
|---|---|
| Energija kJ/kcal | 335/80 |
| Masti | 0 g |
| Od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2,6 g |
| Od kojih šećer | 1,46 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sastojci
Grožđe, koncetrirani mošt, kalijev sorbat( E202), karboksimetil-celuloza (E466), kalijev metabisulfit (E224), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Vinarija
Vina Belje
Vinogorje
Baranja
Sorta vina
pinot crni, pinot sivi, frankovka, cabernet sauvignon, merlot
Šećeri
Poluslatko vino
Alkohol
12,5%Vol.
Volumen
0,75L