| Nutritional facts | per 100g/ml |
|---|---|
| Energy kJ/kcal | 335/80 |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 2,6 g |
| of which sugar | 1,46 g |
| Proteins | 0 g |
| Salt | 0 g |
Ingredients
Grožđe, koncetrirani mošt, kalijev sorbat( E202), karboksimetil-celuloza (E466), kalijev metabisulfit (E224), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Winery
Vina Belje
Wineyard
Baranja
Wine type
pinot crni, pinot sivi, frankovka, cabernet sauvignon, merlot
Sugars
Poluslatko vino
Alcohol
12,5%Vol.
Volume
0,75L