| Nutritional facts | per 100g/ml |
|---|---|
| Energy kJ/kcal | 311/74 |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 1,28 g |
| of which sugar | 0,41 g |
| Proteins | 0 g |
| Salt | 0 g |
Ingredients
Grožđe, metavinska kiselina (E353), kalijev metabisulfit (E224), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Winery
Vina Belje
Wineyard
Baranja
Wine type
Cabernet Sauvignon
Sugars
Suho vino
Alcohol
12,5%Vol.
Volume
1,0L