| Povprečne hranilne vrednosti | na 100g/ml |
|---|---|
| Energijska vrednost kJ/kcal | 281/67 |
| Maščobe | 0 g |
| Od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| Ogljikovi hidrati | 0,91 g |
| Od tega sladkorji | 0,44 g |
| Beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
Grožđe, kalijev sorbat( E202), kalijev metabisulfit (E224), karboksimetil-celuloza (E466), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Vinarstvo
Vina Belje
Vinogorje
Baranja
Vinska sorta
Graševina
Sladkorji
Suho vino
Alkohol
11,5%Vol.
Prostornina
3L