| Nutritional facts | per 100g/ml |
|---|---|
| Energy kJ/kcal | 281/67 |
| Fat | 0 g |
| of which saturated fatty acids | 0 g |
| Carbohydrates | 0,91 g |
| of which sugar | 0,44 g |
| Proteins | 0 g |
| Salt | 0 g |
Ingredients
Grožđe, kalijev sorbat( E202), kalijev metabisulfit (E224), karboksimetil-celuloza (E466), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Winery
Vina Belje
Wineyard
Baranja
Wine type
Graševina
Sugars
Suho vino
Alcohol
11,5%Vol.
Volume
3L