| Nutritivne vrijednosti | na 100g/ml |
|---|---|
| Energija kJ/kcal | 322/77 |
| Masti | 0 g |
| Od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,83 g |
| Od kojih šećer | 0,22 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sastojci
Grožđe, kalijev metabisulfit (E224), karboksimetil-celuloza (E466), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
Sadrži: sulfiti.
Vinarija
Vina Belje
Vinogorje
Baranja
Sorta vina
Graševina
Šećeri
Suho vino
Alkohol
13,0%Vol.
Volumen
0,187L